Kedi Tüyü

venniee

arkadaşlar bu seferki sorum kedim hakkında değil biz kedi/köpek sahipleri hakkında.
Havaların ısınmasıyla çoğumuzun yavrusu tüy dökmeye başladı. Bu tüyleri içtiğim kahve bardağının dışında yatağımda her yerde görmeye başladım. Evi ne kadar temizlesemde Leoyu dğzenli 2 günde bir furminatör+ tarakla tarasamda önüne geçemiyorum. İlk önce sizin tüy döküntüsü için aldığını önlemler, bana verebileceğiniz tavsiyler neler? İkincisi ben bu tüyleri farketmeden yesem veya solusam karşılaşacağım büyük bir problem var mı? (lösemi, iç-dış ve karma aşıları yapılmıştır)

3 CEVAP

iidyl

https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/44670-kedi-tuyu-yutmaksolumak

aynısını sormuştum, bakabilirsiniz cevaplarına.

iyi günler.

venniee

twşekkür ederim cevaplarınız için

Ayseenur10

Aşılar tam olduğu sürece insan sağlığında bi döküntü yaratmaz. Ben taradıktan sonra hafif elim nemliyken tüylerini aldırıyorum. Tarakla her gün tarayabilirsiniz