İnternet Üzerinden Alınan Sahte Mama

yusufsaygin2

Merhabalar, 05/07/2020 tarihinde *** aracılığı ile Fitmin Purity Kitten 1.5 KG mama aldım. Ürün bugün elime ulaştı, ilk pakete baktığımda herhangi bir sorun gözükmüyordu, orjinal mamanın aynısıydı. Arka Lot numarasını teyit ettirdiğim de yazı fontunun, boyutunun, konumunun komple değişik olduğunu gördüm. Aşırı güçlü bir fener tuttum arka tarafına ve sonuç tam olarak şuydu; Ürünün EXP, yani son kullanma tarihi yazan kısmında 01 yazıyordu ki bu çok büyük ihtimalle ocak ayına işaret ediyordu. Çünkü orjinal mamayı kontrol ettiğimde o 01 yazan yerde 08 yazıyordu.. Emin olmak için Fitmin'in tüm temsilciliklerine yazdım ve mamanın bilgilerininin değiştirilmiş olduğunu söyledi..
1.Resim Orjinal olan mama.
2.Resim *** üzerinden alınan mama.
3.Resim ise görmek için "normal fenerden 5 kat daha güçlü olan fener" yardımı ile görebildiğim silinen yazı.

Şimdi ürünün fatura, kargo evrakları vs. hepsi elimde. Tüketici hakem heyetine başvurmam durumunda ne gibi bir sonuç alırım?

7 CEVAP

iidyl

buraya da attığını yeni gördüm.. bir kez daha allah belalarını versin diyerek vazifemi yerine getireyim.

neyse yalvarmaya devam etsin onlar :d

Satıcı kimdi? Ben de almayı düşünüyordum söyleyebilir misiniz?

kopekkk

aynı şey benim de başıma geldi farklı bir siteden ve 30 kg almıştım az olsa yine bir şey demeyeceğim köpeğim de hiç beğenmemişti

AnneRoss

Aynı siteden 15 kg lık maka alışverişi yaptım tırstım şuan :/ Satıcı ismini özelden veya buraya yazmanız mümkün mü ?

Ezginx

Ben mecbur açık mama kullaniyorum bu bile böyleyse vay bizim halimize :(

melisberk

site adı gözükmüyor, harflerin arasında boşluk bırakarak site adını yazabilir misiniz?

yusufsaygin2

İ L A Y D A P E T SH O P