Kedi Kumu Önerisi/Lindocat Kum?

buseekucukgol

şu anda pati cat marsilya sabunlu kedi kumunu kullanıyorum. daha önce de proline bebek pudralı kullandım. proline koku yüzünden değiştirdim. şu anki kum kedimin patilerine yapışıyor ve koku da hapsetmiyor.
kalın taneli kumlar kedilerin patilerine yara yapar mı?
lindocat kedi kumu kullananlar memnun mu?

21 CEVAP

yusufsaygin2

İmkanınız varsa çam peleti öneririm. Kokulu kumlar kedinizde ciddi solunum yolu hasarlarına yol açabilir.

Melis77

Ben goldlife kumu kullanıyorum hem uygun fiyatlı hem iyi topaklanıyor. Bebişimi rahatsız edicek derecede kokusu da yok.

Ozge00

Kokusuz olanlardan kullanin. Lavantali, sabunlu falan almayin. Size iyi koksa da kedi icin iyi degil. Uzerinde parfumsuz, kokusuz tarzi seyler yazar kumda. Onlardan alin

iidyl

lindocat aldım geçen zorunluluktan

berbat bir kum leş gibi kokmaya başladı ilk haftasından ve zerre topaklanmıyor idrar paramparça oluyor

sanicat’im kokususu çok övülüyor veya quik bakabilirsiniz hiç olmadı proline var

lindo son seçeneğiniz olsun

cen0cen0

Bio kitty kullanıyorum gayet memnunum. Onun dışında başka kum kullanmadım.

iidyl

proline kullanmışsınız ama kokusuzu bile çok güzel hapsediyor diye duymuştum

Ozge00

Evet kisin guzel ama yazin cok kokuyor proline. Kokusuz olani kullandim ben. Topaklanma guzel ama yazin koku artisi oluyor illa.bence bu diger kumlarda da Boyle

YigitGocmen

Proline bebek pudralı olan kumunu ben dün aldım. Çok kokusu yok hafif kokuyor. Ayrıca topaklanması da baya iyi ben memnun kaldım. Tek sıkıntı sanırım kokusunu sevmedi ya da ona ağır geldi pek kalamıyor orda yavru olduğundan. Ama diğer kişilerin kedilerinde bi denemesini öneririm. Bittiği anda memnun kalmadığından değiştireceğim.

Poficann

Ben lindocat bebek pudralı kedi kumu kullanıyorum hiç memnun değilim 1hafta sonra cok kötü kokuyor ayrıca çok toz yapıyor kokuyu hiç hapsetmiyor bencede son tercihiniz olsun...

mds50

Biz de mama değiştik ndye geçtik o gün bugündür kullandığım kokmayan proline şu an acayip kokuyor.

gecehmt

Uzunca bir süredir Van Cat kullanıyoruz. Tavsiye edebilirim.

drgizzy

kokulu kumlar kimyasal içerikli olduğu için kedilere zararlıdır. imkan varsa en güzeli çam peleti. ben naturel bastet marka kullanıyor. hem tozutmuyor hem kokmuyor hem tamamen doğal kedilere zararsız eve bentonit kadar yayılmıyor. daha uzun süre gittiği için aslında bentonitten daha uyguna geliyor.

sforselin

Lindocat, proline'dan iyi bir kum değil asla. Topaklanmada sorun oluyor. Parçalanıyor çiş.

Ebraerdem

Ben lindocat kullanmıştım poşette olanlardan kedim tuvaletini yapmadan kokuyordu resmen kumun kendisi kokuydu bidaha asla almam reflex ve sanicatten çok memnun kaldım şuanda akkum kullanıyorum Bu kumunda topaklanması ve koku tutması iyi ama ben kürekle alırken bile tozutuyor bu yüzden bundanda çok memnun kalmadım

Zeynucka

Ben lindo cat kullanıyorum 6 aydır belki paketindendir bilmiyorum topaklanması bebek pudralı olanda çok iyiyken lavantalı çamur gibi oldu.g e t i r’den söylediğim lindolar çok iyi çıktı ama arkadaşların dediği gibi koku konusu kışın iyi ancak yazın sınıfta kaldı.gün aşırı temizliyorum tek kedi için çok aşşırı bir koku olmuyor.şimdi reflex aktif karbonlu siparişi verdim.yorumlara istinaden.onu deneyeceğim:)