Kusum İçin Hangi Mama

kopekhayrani

Bulbul yavrusu için hangi mama lazım suan gold wings kullanıyorum ...

4 CEVAP

mervek1905

aslında 1 seneye yakın kus besledim muhabbet kuşu petshoplarda satılan kuş yemlerinden kullansanda birşey farketmez

Goupe

Mamaların çoğunun içeriği aynı hangisinden alırsan al bir sorun olmaz.

Enez

bencede sen pet shop tan al

Gofretsla

QUİK YAVRU KANARYA YEMLERİ VAR,BONNİE VAR KANARYA YEMİ YETİŞKİNLER İÇİN ,ENJOY KULLANABİLİRSİN BİRDE JUNGLE BİRDS VAR AÇIK MAMA ALMA MUTLAKA YAVRU KANARYALARA ÖZEL MAMA AL