Hills Marka

Gulsahka

merhaba arkadaşlar. ben daha öncesinde Nd kullanıyordum sonra bütçeden dolayı mystic geçmiştim ama o geçişte çok fazla tüy dökmeye başladı kedim. büyük ihtimalle markadan diye düşünüyorum. şimdi veterinerime gittim ve bana kendi kedilerine hills verdiğini söyledi orda satıyordu 1 kilosu 30 TL olacak şekilde ben de denemek amaçlı aldım. ayrıyetten bir de vitamin aldım kendisine sizce hills markası nasıl bir marka?

7 CEVAP

Ebraerdem

Benim kedimde tüy dökümü yapmıştı tabi her kediye farklı etki yapıyor

Gulsahka

anladım umarım bizim de yapmaz. vitamin de aldım ona.

Kedimiriltisi

Mystic hiçbir kedide iyi etkisini duymadım. Ya ishal ya tüy dökümü. Hills iyi bir markadır lakin çok ucuza vermiş benim proplan ve royal açık aldığımda yarım kilosunu 25e alıyorum

hayvansever_

https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/39271-okuyun
Hills maması hakkında bir bilgin yok ama ciddi anlamda hayvan deneyleri yapan bir marka o yüzden çok çok iyi dahi olsa önermem.

Gulsahka

veterinerim de kendi kedilerine hills kullanıyor maalesef tüylere iyi gelen tüm markalarda hayvan deneyi var. bunlar royal canin proplan ve hills ama yapacakta bir şey olmuyor. mecbur sağlık için kullanmak zorundayım. kedim çok fazla tüy yutuyor. bunu engellemem için kullanmam gerekiyor. bir de veterinerim iç dış parazit olsun onları da uygun fiyata yapıyor. şehirden şehire de fark oluyordur belki ondna kilosu 30 TL baya da verdi bana çünkü.

selinayuyan

Çok ucuza almışsın ben 600 gramını 30 liraya aldım.Hills çok iyi bir markadır tavsiye edilir

Gulsahka

teşekkür ederim o zaman devam edeyim ben de :)