Balkon Filesi İçin Yardım İstiyorum

Ares87

Balkonuma file yapmak istiyorum fotoğraflarını koyduğum iki ürün arasında kararsız kaldım siz hangi fileyi kullanıyorsunuz bilgi verirseniz sevinirim iyi akşamlar

23 CEVAP

ZehraBulutt

İlkini asla almayın bir tırnağa bakar yırtılması kedi filesi değil o zaten balkona kuş gelmesin diye gerilenlerden. İkincisi daha iyi duruyor ama ben onlara da güvenmiyorum, içinden tel geçenler en sağlamı.

afindas

0537 651 85 45 yerleri malatyada filenin metrekare fiyatı 20 tl isterseniz olduğunuz yere gönderebiliriler bence arayın sorun.Kendilerine montaj yaptıracağım fileleri gerçekten kaliteli

afindas

0 (530) 340 89 00 bunların yeri kayseride metrekaresi 12 lira ürün kalitesini bilmiyorum filenin yanında montaj aletlerini de gönderiyorlarmış arayın bilgi alın

ZehraBulutt

Z o o p l u s
Kardeşim site kapandı, artık rakibiniz bile değil, neyin sansürü bu.

Billthet12

https://hizliresim.com/TdvYsw

Ben direk bunu yaptırdım en sağlıklısı

sekerfare21

Benimkiler de filenin ustune zipliyorlar kus gorunce icim hic ama hic rahat degil bu sekilde. Balkon korkulugu cam, alt tarafini sabitlerken sorun yasamistik zaten. File olsa bile ben olmadan balkona cikaramiyorum. Bir dahaki ev kiralamam da balkonun tele uygun olup olmadigina da dikkat edecem.

sekerfare21

Ayrica haklisiniz İzmir cok pahali bu konuda. Bana da baya yuksek bir rakam cikarmislardi balkon kucuk olmasina ragmen. Kendim yapmaya calistim bu sefer ama bu sekilde de guvenemiyorum.

ZehraBulutt

Çok pahalıymış telli olan da, *******'ta vardı telli file ama alamadan kapattılar :( Sizin kediler kemirmezse ikinciyi alabilirsiniz.

ZehraBulutt

Kemirme huyları yoksa ben ikinciyi alırdım o zaman.

bbeyzvv

ben lazım bana sitesinden aldım

bbeyzvv

küçük balkonlu olmanın tek faydası uyguna file yaptırmak sanırım :'))

Ares87

Bugün kemeraltından balık ağı aldım metresi 10 lira toptancıdan fazla fazla aldım sağlamlığını da test etmiş oldum oldukça sağlam izmir de olanlar bakabilir

sekerfare21

Kime yaptiracaksaniz peki? Guvenilir birileri var mi saglamlik konusunda. Ben de degistireyim fileyi.

Ares87

Kendim yapacağım şekerfare