Balkon Filesi İçin Yardım İstiyorum

Ares87

Balkonuma file yapmak istiyorum fotoğraflarını koyduğum iki ürün arasında kararsız kaldım siz hangi fileyi kullanıyorsunuz bilgi verirseniz sevinirim iyi akşamlar

23 CEVAP

Ares87

Güncel

Ares87

İlki benim de içime sinmedi zaten içi telli olanlardan istiyorum sordum 1600 lira fiyat çıkardılar başka da içi telli bulamadım ne yapsam bilemedim

Ares87

Telli buldum ama ölçüleri balkonuma uymuyor kemirme huyları yok balkon düşkünü de değiller zaten ama ben yine de kapatmak istiyorum çok kararsız kaldım ne yapsam bilemiyorum

Billthet12

Tel yani

Billthet12

Direk bahçe teli alıp taktırın ben gördüğünüz resimdeki yer alto metre 440 teleye yaptırdım

Ares87

Hepinize çok teşekkür ederim bugün kemeraltına gidip ağ bakıcam hiç olmazsa gözümle görmüş olurum be sağlamlığını test ederim fiyatta da anlaşırsam çok iyi olur o da olmazsa sizin attığınız numaraları ararım bir fiyat alırım kaç gündür araştırma yapıyorum bu uğraşlarım sonucu olarak file yapınca kesin balkona çıkmazlar :)

Ares87

Selin hanım dün bütün başlıkları okuduğum için sizin sorunuzu da okuyup bu numarayı aradım 200 tl uygun bir fiyat tabi izmirde olduğum için montaj yapamıyorlar bunu da düşüneceğim teşekkür ederim

Ares87

Beyza orayı da baktım ama ölçüler balkonuma küçük olduğu için vazgeçmek durumunda kaldım