Sahte Mama Yardım

Arkadaşlar son zamanlarda bu sahte mama her yerde karşıma çıkıyor ben de yakın zamanda ******** mavi reyon adlı satıcıdan 15 kg royal canin sterilised kedi maması aldım aslında petlebiden alıyordum araştırdım orada daha uygun fiyatlı olduğunu görünce sipariş verdim ama pet shopta çalışana da sordum ve mama altında bazı yorumları okudum orijinal olmadığı sahte mama olduğunu söyleyenler var ben nasıl anlayacağım yaklaşık 3 haftadır da 2 kedime de veriyorum ya biz en iyi mamayı alalım canlarımıza sağlıklı besleyelim derken sahte mamaya mı para veriyoruz lütfen yardımcı olur musunuz mamada yazan numaralar sadece bu lot numarası mı oluyor

23 CEVAP

Ozzey

Kraliyet Veteriner Koleji (RVC), uyarısına şu şekilde devam etti:

“Mama ile bu bariz ilişki göz önüne alındığında, FSA'nın ürün geri çağırma bildirimini memnuniyetle karşılıyoruz. Bu kedilerde pansitopeninin nedeni olarak mamayı kesin olarak belirlememiş olsak da, konuyu araştırmak ve evcil hayvan maması endüstrisi ve düzenleyici kurumlarla bağlantı kurmaya devam ediyoruz. Bu oldukça ciddi bir durum.”

Renklipati

Mamayı kesinlikle petlebiden alıyorum güvenli site mama konusunda böyle bir kaç site daha vardır,bilinmedik helede satıcı yorumları ve puanı düşük yerden asla almayın.. bütçe yetiyor sa acana tavsiye ederim bende aylardır acana kullanıyorum hiç mama değiştirmedim gayette sağlıklı ve tüy dökümü de nerdeyse hiç yok

Ozzey

Mavireyondan ben daha once cok urun aldim. Sokak kedileri icin Enjoyu onlardan aliyordum. Cok zam geldi daha uygun birssy bulmam lazim. bir de evdeki icin vancat kedi kumunu hep onlardan aliyorum. Bir kere royal canin hair and skin aldim. Sorun yasamadim. Onceden gg t....yolda dukkanlarindan aliyordum sonra sitelerinden almaya basladim. Sitelerinden ulasamadimda g.....yor da dukkanlarini buldum oradan yaziyorum urun gelmedi diye.
Birkac dukkanlari vardi sanirim biri karatasayten di. Sahibinin soyadi sanirim. Ben memnunum hic sorun yasamadim bir dedigim gibi kendi sitesinden ulasamayinca g....yorda yazmistim.

Ozzey

Site eski haliyle acilsaydi atacaktim buradan ekran goruntusu. Siteyi degistirip guncellemisler.

Palyaco

Saten resim atmışsınız sahte olduğu belli ben sadece petlebiden alıyorum hem orijinal hem taza 3 kuruş fazla olsun bundan alın

Pamuk12390

Royal caninle iletişime geçin birde barkod okuyucu uygulaması indirin eğer barkodu okutunxa mama firmaları çıkıyorsa sizin mamaniz çıkıyorsa sahte değil

Ozzey

Fda nin sayfasindan geri cekilen mamalari gorebilirsiniz tabi diger urunleri de

fda.gov/safety/recalls-market-withdrawals-safety-alerts/purina-animal-nutrition-voluntarily-recalling-one-lot-purinar-rangelandr-30-13-125-cattle-feed

Ozzey

Bu gonullu olarak geri cekmisler kontrol etmek icin