Nolur Cevap Verin

Dün yüksekten düşmüştü veteriner gerekli şeyleri yaptı bizi eve yolladı kalçasında kırık, israr kesesinde kanama vardı. Solunumu çok hafif sıkıntılıydı onunla ilgili bir şwy söylememişti. Enboli geçirip yani beyin kanaması geçirip birden ölme ihtimali var dedi. Gece boyu iyiydi hep uyudu. Kaka yapması için bolca zeytinyağ ver demişti vet. Gece verdim zeytinyağı sorun yoktu. Sabah da verdim ama verdikten sonra ağzını açmaya başladı kusma hareketi gibi. Sonra kendini duvardan duvara çarptı. Vet aradım anlattım ağrı kesicinin etkisi geçmiştir öğlen getirin dedi. Duvardan duvara çarptı ve boğulur gibi can verdi. Bu kedinin zeytinyağdan boğulma ölme ihtimali var mı yoksa vetin dediği gibi beyin kanaması mı geçirdi? Beyin kanaması nasıl oluyor kedilerde?

9 CEVAP

Ayselgns

Başınız sağolsun .. Böyle kritik durumlarda veteriner gözlem altında tutması gerekmez miydi.. çok üzüldüm. Huzurla uyusun güzel yavru..

başınız sağolsun. lütfen artık bu forumdaki herkes camlarına file taktırsın.
çok üzgünüm, zeytinyağı olduğunu sanmıyorum. ben de vermiştim kedime. ama miktar çok değildi makul derecedeydi

Pinarsu1

Okurken bile çok üzüldüm. Bence zeytinyağı ile alakası yok. Ben de kedime verdim başka sebepten gayet de sorun olmadı. Ama çok üzüldüm inan ki.

denge kaybı, kusma iç kanama belirtisi

fatmanurss

Çok üzüldüm bence de zeytinyağı ile ilgisi yok ben de kedime az önce verdim ama bir sıkıntı olmadi

miyaavv

İç kanama maalesef ve veterinerinizi değiştirin lütfen kediyi gözetimde tutmak gerekirken eve yollamış

dddkkkks

yine hekim hatası yüzünden bir can gitti iç kanama, beyin kanaması gibi riskli durumlarda hayvanın gözetim altında tutulması gerekir öyle git eve zeytinyağı ver demekle hekim olunmuyor işte başınız sağolsun

Celikemr

Veteriner hekim zımbırtısını değiştir acilen!!!!!!!
İmkanın varsa üniversitelerin hayvan hastahanelerini kullan bundan sonra.

suleren

Maalesef zeytinyağıyla alakası yok. Yine berbat bir veterinerin ihmalkarlığı.
Başınız sağ olsun, lütfen kedi sahiplenmeden önce file taktırın bundan sonra.