2Muhabbet Kuşum Var Kardeşlerbiri Dişi Biri Erkek Çifleşmeleri Doğru Olurmu Veya Anneyle Yavrusunun

BeratSamast

Anket

anneyle oğulun çiftleşmesi anormaldir
(1 oy)
aralarındaki yaş farkının fazla olduğu 2 kuş çiftleşmemelidir
(3 oy)
kardeş muhabbetkuşları çiftleşmemelidir
(3 oy)
hiçbiri soruna yol açmaz
(1 oy)
Toplam (8 oy)

kardeş 2 muhabbet kuşum var cinsiyetleri farklı onların çiftleşmesi doğru olurmu (aynı kafeste birlikte yanlız duruyorlar kafesin içinde birde yuva var)veya anneyle oğlunun çiftleşmeleri doğru olurmu 2 muhabbet kuşunun aralarındaki yaş farkı çiftleşmede dikkat edilmesi gereken bişeymidir(komşumun 3 yaşındaki erkek kuşuyla benim 1 yaşındaki kuşum çiftleştilerde)

2 CEVAP

Ozge00

Ciftleştirmeyin sakın. Kuşları sahiplendirin. Ayri tutmak cok zor. kus kızgınlığa girdiği an ciftlesecekler yani siz engel olamazsiniz

Ozge00

Büyük kuşla bir arada durmasi lazim eger birbirlerini begenirlerse ciftleşirler ama beğenmeme durumu da var. Yani zorla güzellik olmaz. Diğer türlü kardes veya anneyle çiftleşmesin