Veterineri Şikayet! Yardım!

Pinarsu1

Merhaba, önceden de buraya kedimin kronik ishali için sorular yazmıştım. Gittiğim veteriner beni oyaladı durdu belliki çünkü sonunda gittiğim başka veteriner üç günde işi kökünden çözdü. Eski veterinere yalvardım nolur nasıl yapalım, bana yardımcı olun diye. Sürekli beni oyaladı, tek başına tedavide ile yaramayacak şeyleri sattı, geçiştirdi. Onu şikayet etmek istiyorum. Hem beni maddi hem manevi tükettiği için. Bunu nereye yapabilirim?

1 CEVAP

Gelyahron

Tarım gıda hayvancılık müdürlüğüne müracaat edin, ruhsatı onlar veriyor çünkü. Onlar sizi yönlendirir zaten