Çok Önemli Ölebilir

MiatheKdei

Yavru kırlangıç bulduk annesiz eve aldık şuan ekmek ve su ile besliyoruz neyle beslememiz daha iyidir sinek bulamacı verebilirmiyiz ve vücut ısısı düşük yükseltmek için en iyi yöntem nedir

11 CEVAP

bbeyzvv

kuşlar için vitaminler var ondan alabilirseniz çok iyi olur

zeynepakar47

internette biraz limon damlatın falan diyordu ama ben de hakim değilim konuya maalesef :( bir veterineri arayabilirsiniz belki yardımcı olurlar

servetnilay

Bize de böyle bir kuş geldi biz asprin vermiştik ezdik sonra suyla karıştırdık 1 çay kaşığı kadar içirdik sonra kendisine geldikten sonra doğasına saldık bazen gelip cama komuyor gayette sağlıklı :)

Erogluekiin

Güncel ( benim hiç fikrim yok, son durum nedir)

MiatheKdei

Şu anda biraz iyi

MiatheKdei

Tamam teşekkürler bilginiz için almaya çalışacağım

MiatheKdei

Tamam teşekkür ederiz yaşatmak için herşeyi yapacağız

MiatheKdei

Tamam denerizbizde teşekkürler

MiatheKdei

2 gün once hayatını kaybetti bilgileriniz için teşekkürler

MiatheKdei

2 gün once hayatını kaybetti bilgileriniz için teşekkürler

MiatheKdei

2 gün once hayatını kaybetti bilgileriniz için teşekkürler