Kedim Balkondan Dustu

stroKeRN

Arkadaslar kedim balkondan dustu 3. Kattan ve arka bacaklarinu suruyor veteriner cagirdik hemen gelicek nefes aliyor bilincinde sorun yok uyuyor suan cok korkmus sizce arka ayaklarinda kalici bir hasar varmidir .d

11 CEVAP

bbeyzvv

umarım bir şeyi yoktur lütfen balkonunuza camınıza bir an önce file yaptırın kediler ders almaz hatalarından bir kere yaptığını yine yapar

Kerevit

Sinir hastası olmamak elde değil. Defalarca güvenlik adına post açılmışken. Kedim balkondan düştü diye yazmaya utanırım ben. Bize sorma kardeşim başının çaresine bak.

yusufsaygin2

02.07 tarihinde yine balkon ile ilgili soru sormuşsunuz. Kimse buradan kedinizin sağlığı hakkında bir şey yazamaz. Umarım kötü bir şeyi yoktur..

bbeyzvv

nasıl düştüğü önemli 4 ayak üstüne düştü mü damağınds yarılma var mı hareket ettirmeyin sabit tutun röntgen çektirip iç kanama iğnesi yaptırın

iidyl

https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/45322-kedim-ve-balkon-guvenlik

sizi uyardık. sadece o soruya yorum atanlar değil her balkon sorusunda insanlar uyarılıyor çünkü bu CİDDİ.

BİZİ ZERRE UMURSAMADINIZ BİR DE ÜZERİNE BURADA SONUNA .d ATARAK SORU ATIYORSUNUZ YEMİN EDERİM KAFAYI YİYECEĞİM EN SONUNDA O OLACAK.

holdmybeer

:d ?

stroKeRN

Arkadaşlar son durum kedimde felç yokmuş veterinerim sagolsun bu saatte bakti bakalim sokdan olabilirmis arka ayaklari sok ignesi ic kanama ignesi ve serumu + kedimin kalbi cok hizli attigi icinde bir igne yapti suan kedim uyuyor veterinerim diskisina ve idrarina cok iyi bakmami soyledi e

stroKeRN

Arkadaslar bizim burda balkon filesi yapan yok kendim ne yapabilirim balkona ?

Buketbayraktar

İnternette satılıyor. Montaj aparatları dahil. Kendiniz yapabilirsiniz

bbeyzvv

ben lazım bana sitesinden aldım ekipmanlarıyla geliyor

İnternette aparatlar ile satılıyor birçok sitede. Burda dahi var. Bütçenize en uygun olanı seçersiniz, makul fiyatlar da var oldukça