Muhabbet Kuşum Çok Isırıyor Acil!!

servetnilay

Kuşum bize geleli 1 yıl oldu bize alışık ele geliyor konuşuyor hatta elimize kusuyor :) ama ellemek veya öpmek mümkün değil ne yapmam lazım :((

5 CEVAP

Ozge00

Erkek mi? Kızgınlığa girmiş ve cifltesmek istiyor büyük ihtimalle. Saldırgan olurlar ve kusma eğilimi olur, hatta elinizle çiftleşmeye de çalışabilir.

Ozge00

Çok yapacak bir şey yok. Annemin yılardır baktığı kuşu üstünden inmez ama ne opturur ne sevdirir. Annem gidince onu arar ama yinede sevdirmez. Hatta annem 2 haftalığına baska bir yere gitti kusa ben baktim, hayvan üzüntüden mi nedir sessiz solgun duruyordu ve asiri ishal olmuştu. Annemi görünce ötmeye başladı resmen. Yani cok hassaslar ve ben bagli olduklarını düşünüyorum. Kedilerde olduğu gibi karakterle alakalı sanırsam. Cok çok küçükken alıştırmak lazimdir.

Ozge00

Evet sizle pek ilgilenmez dişiyle ilgilenmekten

servetnilay

Ozge00 evet erkek eş alıcaz ama çok güzel konuşuyor bize ilgisi azalır diye eşim almak istemiyor

servetnilay

Ozge00 aynen haklısınız :)