Fatih Veteriner Kliniği Kısırlaştırma

elifdizman

Çocuğumun tüm aşılarını Topkapı Pazattekke de bulunan bu klinikte yaptırdım. Enfeksiyonel rahatsızlığı da burada tedavi edildi. Şimdi sıra kısırlaştırmada. Ama nedense emin olamadım ve daha önce bu klinikte çocuğunu kısırlaştırmış sizlere sorayım istedim. 1 gece klinikte kalacak. Kan tahlili ameliyat vs 275 tl dediler. Siz yaptırdınız mi? Memnun musunuz? Herhangi bir sorun yaşadınız mi?

4 CEVAP

elberp

Erkek kedimin kısırlaştırmasını orada yaptırmıştım. Gayet iyi geçti, herhangi bir sorun yaşamadık. 1 ay sonra dişi kedimi de orada kısırlaştırtmayı düşünüyorum. Arayıp detaylı olarak bilgiler almıştım. Bi de "operasyondan sonra 1 gün orada yatmasını istemiyorum, zorunlu mu" diye sordum. "Çoğu kişi uyanma aşamasında panik yapıp tekrar getiriyor, o yüzden kalması iyi olur ama zorunlu değil" demişlerdi. Ben ayılınca hemen eve getirmeyi düşünüyorum. Acil bi durum olursa arabayla kısa bi sürede götürürüz zaten. Bilmediği ortamda, başka kedilerle bi arada korkmasını istemiyorum.

AnneRoss

Bir kullanıcı yukarıda benim bu konuda tecrübelerimi anlattığım sorunun linkini atmış, ayrıyeten sormak istediğiniz şeyler olursa yardımcı olabilirim :)

cicek67

Kan tahlilide fiyata dahil miymiş. Aramaya firsatim olmadı. Eğer Öyleyse fiyat çok iyi gerçekten. @AnneRoss'un anlattıklarıda hoşuma gitmişti. Bizimki daha 5.5 buçuk aylık. 6 ayı geçsin yaptıracağım bende. İkilemde kalıyorum. Lütfen siz de kısırlaştırma yaptırırsanız paylaşır mısınız bizimle