Gölcük Veteriner

Feronia

Gölcük / Kocaeli'de veya yakınında yaralı sokak hayvanlarına uygun fiyatlı ya da ücretsiz bakım yapan, güvenilir, içinde hayvan sevgisi olan, bilgili veteriner önerebilir misiniz.

2 CEVAP

Feronia

Güncel

killpop

Size mamalar hakkında sormak istediğim şeyler var. Kusura bakmayın cevap kısmını amacı dışında kullandığım için ama mama konusunda işin içinden çıkamadım uzun süredir. Blog yazılarınızı okudum ama hala çok fazla soru işareti var aklımda. DM attım ama bakmadığınızı yazmışsınız. Rica etsem bakar mısınız gerçekten yardıma ihtiyacım bu konuda. Teşekkür ederim.