Evcil Hayvan Sahipleri Buraya!❤

MyLittleDogs

Merhaba evcil hayvan sahiplerine özel birkaç soru hazırladım, cevaplamak isteyenlere teşekkür ederim :)

1- Hangi evcil hayvana sahipsin?(kedi, köpek)

2- Evcil dostunun ismi ne?

3- Hangi marka mama kullanıyorsun?

Benim evcil hayvanım köpek, adı Cookie, ona Acana ve N&D mamadan kullanıyorum ;) ❤❤❤

36 CEVAP

elberp

Kedi
Maya
Orijen

Drawhel

Kedi
Zifir

Drawhel

Cat chow yazdım ama gözükmemiş, garip.

aras0

Kedi,Paşa,Matisse,n&d

Cemrecookie

Benim kedimin ismi de cookie isim kardeşliğiiiiiiiii❤️❤️❤️❤️ Proplan somunlu kısırlaştırılmış kedi maması kullanıyoruz baska mama yemeyi seviyor ama ne kadar karıştırsam da midesine dokunup ishal oluyor..

AnneRoss

Evcil dostum bi kedi hanım, ismi Gece, mamamız da Mystic gurme ????

Azra00

Kedi, Zuzu, Mystic

cicek67

Kedi , Çiçek, Nd :)

bbeyzvv

kediler
gece luna hera
mystic

merveylebadem

Kedi, badem, fitmin kitten

suleren

Kedi, badem, matisse

Zehra2505

Kedi
Zeytin :)
Enjoy ve petguitte...

Ozge1

Royal canin kullanıyorum ama artık nd almak istiyorum

Kediperi

Kedi
Matthias
Pro Plan

zeynepakar47

Kedi
Chico
Acana Grasslands