Evcil Hayvan Sahipleri Buraya!❤

MyLittleDogs

Merhaba evcil hayvan sahiplerine özel birkaç soru hazırladım, cevaplamak isteyenlere teşekkür ederim :)

1- Hangi evcil hayvana sahipsin?(kedi, köpek)

2- Evcil dostunun ismi ne?

3- Hangi marka mama kullanıyorsun?

Benim evcil hayvanım köpek, adı Cookie, ona Acana ve N&D mamadan kullanıyorum ;) ❤❤❤

36 CEVAP

MyLittleDogs

@Gamzecs, @Blychee, @Bikedi cevaplamanıza çok sevindim❤❤❤ :)

aras0

@Firfir1 berbat koksa da mükemmel bir mama

MyLittleDogs

@CemreCookie çok sevindim kızımla isim kardeşi olmasına❤
Umarım bizimki kadar yaramaz değildir :)
Mesela şöyle bir anımız var. Cookie'yi yeni sahiplenmiştim. Tabi yeni geldiği için karakteri hakkında pekte bilgim yoktu. Acil bir işim çıkmıştı, Cookie'yi de bir kereliğine yalnız bırakayım dedim. İşte gittim, sonra bir geldim eve. Tuvalet kağıtlarıyla süslenmiş, yastıklar parçalanmış, eşyalar yerde olan bir ev! O son oldu zaten bir daha hem malzemelerime dikkat ettim hemde asla Cookie'yi yalnız bırakmadım :)

MyLittleDogs

Benim sorularıma zaman ayıran herkese teşekkür ederim❤ :)

MyLittleDogs

@Ozge1 kediniz mi var, köpeğiniz mi??? Ama hangisi olursa olsun N&D gerçekten iyi :) Royal Canin de çok kaliteli ancak N&D ve Acana'nın içeriği daha iyi, tabi fiyatı da ona göre❤

Firfir1

Kedi
Fırfır ❤️
Matisse

iidyl

keşke iki kere gitmeseydi.. ama olsun :’)

Firfir1

@aras0 evet malesef koyarken nefesimi tutup öyle koyuyorum

Ezginx

Kedi
Hakkı
Sanabelle

Seymaaacaan

Kedi
Badem
Mystic

Gamzecs

Evcil hayvanım kedi ve ismi Çakır kullandığı mama reflex :)

Blychee

Benimkiler yarı evcil sayılır mı:)
4 tane kedim var.
Sakız, Mocha, Üzüm, Kontes.
patisera 15kglik mama paketlerinden alıyorum

Bikedi

Kedi, köpük, mystic

iidyl

kedi, luna aka lumik, fitmin purity

iidyl

kedi, luna aka lumik, fitmin purity