Uygun Fiyatlı Dişi Kedi Kısırlaştırma

Deliladilan

İstanbul'da uygun fiyatlı önerebileceğiniz veteriner var mı? dişi kedimi kısırlaştıracağım fakat fiyatlar 900 tl den aşağı değil.

5 CEVAP

elberp

Fatih Hayvan Hastanesi'nde dişi kedi kısırlaştırma operasyonunun ücreti 275TL. Yakın zamanda @AnneRoss bu konuyla ilgili yaşadıklarını ayrıntılı yazmıştı. Linkten bakabilirsiniz. Ben daha 2 sene önce erkek kedimi orada kısırlaştırtmıştım. Herhangi bir sorun yaşamadık. Yakın zamanda da dişi kedimin kısırlaştırmasını da orada yaptırmayı düşünüyorum. Gaz anestezi olması da iyi fakat tek sıkıntı estetik dikiş yapmıyorlar, bu yüzden yakalık zorunlu diyorlar, 9 gün civarı sürekli yakalık takması gerekiyor. Sırf bu yüzden, strese girmemesi için yakalık gerektirmeyen başka yerde yaptırma ihtimalim de var. Başta çok çok uygun fiyatlı diye ister istemez şüpheye düşsem de erkek kedimin kısırlaştırılmasıyla tecrübe edindim, bu şüpheyi atlattım. Düzenli olarak oraya gidiyorum zaten.

https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/47185-fatih-hayvan-hastanesi-kisirlastirma-deneyimimiz

gokceecemh

merhaba, fatih hayvan hastanesinde fiyatlar daha uygun. (0212) 521 34 00 bu da numaraları.

AnneRoss

Herhangi bir sorunuz olursa yanıtlayabilirim, üstte arkadaşımın attığı linkte tecrübemi aktarmıştım. Kedim şu sıralar gayet sağlıklı yarası tamamen iyileşti mutluyuz, memnun kaldık.

emre3674

ankarada 450 500 arası fiyatlar

Deliladilan

çok teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için. araştıracağım.