Çok Acil Cewap Almam Lazım Lütfen Bilenler Yardım Etsin

Kayip

Suan gece balkona yavru kuş düştü ne yapacağımı bilemedim bende ewe aldım balkonda bahçede kedilerim var korktum salamadım gece gece napmam gerekior üzerinde de bitler var siyah siyah annesi yuvadan mj attı acaba ama sağlıklı görünüyor hiç bir bilgim yok ne yapcagım

4 CEVAP

Drawhel

Çay ile biraz ince bulguru ıslatın (çay ılık olsun), üzerine kabak veya havuç varsa biraz rendeleyin, birazda içine ekmek ufağı koyun sabaha kadar yer onu, sabahta bir ağaç dalına koyun yüksek bir dal olsun annesi bulur onu

altanburak

Annesi yuvadan atmışsa işiniz zor kabul edeceğini sanmıyorum bulunduğunuz bölgenin veterinerlerinden bilgi almalısınz.
Hatırlatma : Sokaktaki hayvanlar için su kabı ve mama kabı koymayı unutmayın.

Zeynepulku

Annesi yuvadan attiysa bir daha almaz. Tavuk haşlayıp yedirtin bence az az. Ekmek islatipta verebilirsiniz

Dilek2101

Annesi yuvadan atmışsa kabul etmez artık onu. Eğer uçamıyorsa sokağa bırakmanız riskli olur.