Kedinin Aylık Masrafı Ne Kadar?

Alicecat

Annem tam kedi almaya ikna ettim kedinin mama fiyatını görünce şok oldu. Ne kadar tutucak bu kedinin aylık masrafı? dedi. Ben de tam olarak bilmiyorum ortalama ne kadar oluyor??

32 CEVAP

ballokumu

Mamayı düşünüyosa anneniz bence sahiplenmek istemiyor. Kendi yediklerini de hesaplıyomuymış böyle allah allah sinirlendim şimdi

ozleeemklllc

çok fazla bence kendi maddi gelirin yoksa girme bu işe her şeyi en iyi olmalı karşılayamazsan kediye yazık ilerde daha sağlıklı bir şekilde sahiplen hevesle olacak bir şey değil