Sokaktaki Hayvanlara Zararlı Yiyecekler?

cyd_k1

Sokakta yaşayan birçok kedi köpek dostumuz var. Bu dostlarımıza yemekler verirken nelere dikkat etmeliyiz? Onlar için zararlı olan besinler neler?

2 CEVAP

Drawhel

Ben evde tavuk yapılınca, fırında soslu vb. Yıkıyorum sosundan baharatından ayırıyorum o şekilde hayvanlara veriyorum, onun dışında mama, pirinç ve yumurta püresi vb şeyler veriyorum. Baharatlı, acı, tarihi geçmiş şeyler vermekten kaçının yeterli bence :)

abyso_os

salam sosis sucuk gibi şeyler verilmemeliymiş. Bence direkt mama alın