Papağan Çekirdeği

oguzz1919

Papağan çekirdeği ve maden suyu muhabbet kuşları için zararlı mı;?

4 CEVAP

Siyammm

Papağan çekirdeğini araştırmak lazım. Maden suyu verilicekse kesinlikle gazını almanız lazım

Ozge00

Maden suyu vermeyin. Onun haricin çoğu sebze meyveyi yiyor bizimki. Ama fazlası ishal yapıyor. Dozunda verin

MiaLuna

Maden suyu kusta hazimsizlik varsa..kus kumu yemiyorsa..o yuzden gerekli olursa verilir...
Onunda gazini alarak verilebilir...

evkedisimia

maden suyu vermeyin gerkli olmadıkça ancak küçük papağan yemlerini kıramayabilir gagaları ama çekirdek içini verebilirsiniz 1-2 avuç haftada en fazla
çok verince yağlanma vb kilo problemi yaşayabilirler bizimkinden biliyorum sultan papağanı bir de