Muhabbet Kuşu Yemi

Anonymus386040

Bir muhabbet kuşu sahipleneceğim ve hangi yem kaliteli bir bilgim yok. Bir sürü marka var. Şu ana kadar hiç kuş beslemedim bilmiyorum en iyi markalar hangisi? O da canlı sonuçta, kötü bir yem almak istemiyorum

5 CEVAP

vitakraft iyi bence kullanmışlığım var

Anonymus386040

Peki muhabbet kuşlarının yemi de kedi-köpek gibi çok önemli bir etken mi? İyice araştıracağım ama sizin de bilginizi almak istedim

Ozge00

Annem yıllardır kus bakıyor ama marka ayırt etmiyor hiç. Kendisi yeşillik ve doğada bulabileceği tarzda meyveler falan veriyor ek olarak.
Kedilerdeki gibi cok çok önemli degil sanırsam, kuşların hepsi de çok sağlıklı idi.
Ama kedi ve kus ayni anda biraz zor bakılıyor, hele de kus kediden sonra gelirse. Ben almanizi önermem ama karar size ait. İsterseniz tum zorluklarını sıralayabilirim :D

cen0cen0

Kuş yemleri hemen hemen aynı ama tabii premium adı altına girenler var. Garden mix, vitakraft, gold wings, euro gold, nature plan... Bunlardan bütçenize uygun olanı alabilirsiniz. Çoğunu denedim benimkiler ayırt bile etmedi :D Onun dışında elma, biber, salatalık, yeşillik, simit, havuç vs. de yerler.

cen0cen0

Kuş yemleri hemen hemen aynı ama tabii premium adı altına girenler var. Garden mix, vitakraft, gold wings, euro gold, nature plan... Bunlardan bütçenize uygun olanı alabilirsiniz. Çoğunu denedim benimkiler ayırt bile etmedi :D Onun dışında elma, biber, salatalık, yeşillik, simit, havuç vs. de yerler.