Komsumuzn Kuşu Cok Saldirgan

naininna

Merhaba konu benm değilde komsumn peti. Kuslari cok saldırgan hemen isiriyor yaklastirdin mi kafese kiziyor hemen nasi fuzeltebilir

3 CEVAP

Ozge00

Cinsiyeti ne?

Merhaba öncelikle cinsi dişiyse çok normal genelikle dişi kuşlar ısırır. yapacaginiz şey şu elinizi hafifçe onu ürkürtmeden kafese sokun baş parmağınızla göbek altını kaşıyın veya ayaklarını güzel şeyler söyleyin ona bunu hergün tekrarlayın size alışacaktır.

Siyammm

Elinizi bükün elinizn dışındaki kemikleri kalkan yapın öyle acımıyor ama ısırması dan korkmadığınızi anlaması lazım. Bir süre sonra pes edip ısırmayi birakicak . O zaman parmağınız karnına doğru ittirin elinizdeyken ısırmaz . Dişi muhabbet kuşları daha asabi oluyor