Yavru Martı Susmuyor

Samirakpulat

Yavru, ergen diyelim tüyleri tam beyazlasmamjs martı hiç ama hiç susmuyor. Ekmek falan attık ama yiyemedi belki de annesinden yemege alışkın olduğu için.Ama izledim biraz annesinin ağzının içine giriyor ama artık annesi vermiyor. Sizce ağlıyor mu, aç mı anlamadım.

2 CEVAP

Samirakpulat

Bazı hayvanlar çocukları yetiskinlihe girince diyeyim siz ergen olarak alın karnını doyurmayi bırakıyor ya ben öyle düşünmüştüm, ekmek tavuk bir şeyler atmaya çalışıyoruz yine de teşekkürler

Siyammm

Ac olduğu için bağırıyor anneside yemek bulamadığı için ağzını açmamış olabilir