Uygun Fiyatlı Yaş Mama

Arkadaşlar Felix, Bonacibo, Vitakraft yaş mamalarından hangisini tavsiye edersiniz ya da bu fiyat bandında tavsiye edeceğiniz başka markalar var mı?

36 CEVAP

noscrubs

Merhaba, bir konuya değinmek istedim yaş mamaların verilme amacı ömrünü kupkuru gıdalarla geçirmesin böbrekleri ve idrar yolları zarar görmesin yani asıl amaç vücudun su ihtiyacına katkı sağlamak, kediler yeteri kadar su içmediği için bunu besinlerinden almak zorundalar birçok hastalığın sebebi az su tüketimi, yani evde hazırlayabilirsiniz hiç sorun olmaz kullandığınız kuru mamada yeterli taurin ve vitamin varsa ekstra bişeye gerek yok eksik kalma gibi bişey söz konusu olmaz hatta yaş mamaya fazladan eklenenleri tuvaleti ile atacaktır vücutları :) ben tavuk göğsü haşlayıp bol suyunu veriyorum iki günde bir yani 1.5 yıldır böyle yapıyorum göğüs eti yağsız oluyor tavsiye ederim bide bazı kaynaklardan okuduğum kadarıyla bizim sebzelerden alabildigimiz yararın ne kadarini alabiliyor kediler onu arastirabilirsiniz gereksiz buluyorum

noscrubs

Hazır olarak felicia ve bonacibo bence, felicia: Tavuk eti (%47,80) evet eti yazıyor

Diyorsunuz... İşte biraz da kolayına geliyor ya insanın, halbuki alıp haşlıycan tamamdır. Teşekkürler.

Ceydayyavuzz

Et ve et urunleri yazan hicbir yas mama kullanmamaya özen gosteriyorum cunku neydüğü belirsiz etler oluyor bunlar. Ben reflex plus essential kullaniyorum. Benim bile yiyesim geliyor oyle guzel kokuyor oyle temiz etler var icinde.Mrkamama sitesinde 5.5 liraya dustugu oluyor sık sık. Bence bi bakin indirimde yakalayinca ondan da alabilirsiniz. Indirimszi hali 7 lira

Ceydayyavuzz

Et ve et urunleri yazan hicbir yas mama kullanmamaya özen gosteriyorum cunku neydüğü belirsiz etler oluyor bunlar. Ben reflex plus essential kullaniyorum. Benim bile yiyesim geliyor oyle guzel kokuyor oyle temiz etler var icinde.Mrkamama sitesinde 5.5 liraya dustugu oluyor sık sık. Bence bi bakin indirimde yakalayinca ondan da alabilirsiniz. Indirimszi hali 7 lira

Ceydayyavuzz

Et ve et urunleri yazan hicbir yas mama kullanmamaya özen gosteriyorum cunku neydüğü belirsiz etler oluyor bunlar. Ben reflex plus essential kullaniyorum. Benim bile yiyesim geliyor oyle guzel kokuyor oyle temiz etler var icinde.Mrkamama sitesinde 5.5 liraya dustugu oluyor sık sık. Bence bi bakin indirimde yakalayinca ondan da alabilirsiniz. Indirimszi hali 7 lira

Ceydayyavuzz

Sitede sorun vae sanirim yorumum 10 kere yuklenmis :D ozur dilerim. Demissiniz ki kuru mamayi daha kaliteli aliyorum. Aslinda bakildiginda haftada bir yas mama vericeksiniz ve bence onunda kalitesini bi tik arttirabilirsiniz. Baktigimda 5,5 liraya 400 gr bonocibo alabiliyorsunuz. Ben sizin yerinizde olsam 1 lira fazla verir 70 gr yedirir ama en iyisinden yedirirdim. Tercih size kalmis

Siyammm

Bonacibo zaten ucuz olmasina karşın iyi bir yaş mama en azından yavru yaş maması için (%30 et)

Ceydayyavuzz

Reflexin her mamasini zaten önermiyorum kesinlikle. Digerlerinin icerigi cok cok kotu bes para etmez. Almayin. Sadece reflex plus essential adli mamayi tavsiye ediyorum size. Bir kere alin sadece bir kere. Anlayacaksınız ne demek istedigimi

Vitakraft aldım aslında ama bonacibo ile de ilgili iyi yorumlar okuyunca alsam mı acaba dedim.

Teşekkürler ama gimcat biraz bütçemi aşıyor, daha uygun bişeyler arıyorum. Kuru mamasını kaliteli olsun diye Nd alıyorum ama yaş mama için daha uygununa bakıyorum.

Bonacibo'yu önermiyorsunuz yani hımm....

Yok aslında kötülenmiyor, o fiyatlarda daha iyileri var deniyor sadece.

Sağolun, bakarım.

Ceydayyavuzz

Et ve et urunleri yazan hicbir yas mama kullanmamaya özen gosteriyorum cunku neydüğü belirsiz etler oluyor bunlar. Ben reflex plus essential kullaniyorum. Benim bile yiyesim geliyor oyle guzel kokuyor oyle temiz etler var icinde.Mrkamama sitesinde 5.5 liraya dustugu oluyor sık sık. Bence bi bakin indirimde yakalayinca ondan da alabilirsiniz. Indirimszi hali 7 lira