Uygun Fiyatlı Yaş Mama

Arkadaşlar Felix, Bonacibo, Vitakraft yaş mamalarından hangisini tavsiye edersiniz ya da bu fiyat bandında tavsiye edeceğiniz başka markalar var mı?

36 CEVAP

Ceydayyavuzz

Et ve et urunleri yazan hicbir yas mama kullanmamaya özen gosteriyorum cunku neydüğü belirsiz etler oluyor bunlar. Ben reflex plus essential kullaniyorum. Benim bile yiyesim geliyor oyle guzel kokuyor oyle temiz etler var icinde.Mrkamama sitesinde 5.5 liraya dustugu oluyor sık sık. Bence bi bakin indirimde yakalayinca ondan da alabilirsiniz. Indirimszi hali 7 lira

Ceydayyavuzz

Et ve et urunleri yazan hicbir yas mama kullanmamaya özen gosteriyorum cunku neydüğü belirsiz etler oluyor bunlar. Ben reflex plus essential kullaniyorum. Benim bile yiyesim geliyor oyle guzel kokuyor oyle temiz etler var icinde.Mrkamama sitesinde 5.5 liraya dustugu oluyor sık sık. Bence bi bakin indirimde yakalayinca ondan da alabilirsiniz. Indirimszi hali 7 lira

Ceydayyavuzz

Et ve et urunleri yazan hicbir yas mama kullanmamaya özen gosteriyorum cunku neydüğü belirsiz etler oluyor bunlar. Ben reflex plus essential kullaniyorum. Benim bile yiyesim geliyor oyle guzel kokuyor oyle temiz etler var icinde.Mrkamama sitesinde 5.5 liraya dustugu oluyor sık sık. Bence bi bakin indirimde yakalayinca ondan da alabilirsiniz. Indirimszi hali 7 lira

Ceydayyavuzz

Et ve et urunleri yazan hicbir yas mama kullanmamaya özen gosteriyorum cunku neydüğü belirsiz etler oluyor bunlar. Ben reflex plus essential kullaniyorum. Benim bile yiyesim geliyor oyle guzel kokuyor oyle temiz etler var icinde.Mrkamama sitesinde 5.5 liraya dustugu oluyor sık sık. Bence bi bakin indirimde yakalayinca ondan da alabilirsiniz. Indirimszi hali 7 lira

Ceydayyavuzz

Et ve et urunleri yazan hicbir yas mama kullanmamaya özen gosteriyorum cunku neydüğü belirsiz etler oluyor bunlar. Ben reflex plus essential kullaniyorum. Benim bile yiyesim geliyor oyle guzel kokuyor oyle temiz etler var icinde.Mrkamama sitesinde 5.5 liraya dustugu oluyor sık sık. Bence bi bakin indirimde yakalayinca ondan da alabilirsiniz. Indirimszi hali 7 lira

Teşekkürler. Reflex için kötü diyenler de çok ama. O siteden alış-veriş yapıyorum zaten. Haftada üç falan vermek istiyorum yavruma, e böyle olunca da haliyle kuru mama fiyatını ikiye katlar yaş mamanın da pahalısı. Bide öyle 400 gr.lık falan almıyorum, bitiremiyor. 85-100 gr.lık mama veriyorum oh mis. En iyisi ortaya karışık, bazen sulu tavuk göğsü, bazen hazır orta kalite mama.