Kuşuma Noldu?

NZI

Mavişim başını kornişin üzerine koyuyo gözleri kapalı oluyo herhalde, kaşıyo mu bilmiyorum ama pekde haraket etmiyo yatıyo diyebilirim. Ama neden böyle? Sıcaktan mı yoksa hasta mı yada ne olmuş olabilir?

Bide mavişime biz bi aralar kafesşnde olduğu zaman parmağımızla yemek yedirmiştik ve oda öyle alıştı. Ve ne olursa olsun kendi başına az yemek yiyo. İllaha elimizl yedirmemizi istiyo tabi bende her zaman ona yediremem aç mı değil mi bilemem, sakın onu sevmiyorum diye anlamayın onu çokseviyorum ama yemekğini kendisi yemesi lazım. Onu nasıl eskisi kendisi yemesşni sağlıyabilirim?

2 CEVAP

Ozge00

Kaç aylık kuş?

NZI

1.5 2 yaşında