Kedi Kumu

ekin141

4 aylık kedim için şuan reflex ince taneli kumu kullanıyorum ama ince taneli olduğu için her yere fağılıyo ve patilerinin içine giriyor hem uygun fiyatlı hem de işlevli koku yapmayan kalın taneli kum önerir misiniz?çam paleti kullanmayı da düşündüm kullanan varsa memnun olup olmadıklarını yazarsa çok iyi olur

5 CEVAP

Gelyahron

çam peleti bir üye deneyimini paylaşmış bakın isterseniz

venniee

kalın tanelisi var mı bilmiyorum ama Jingo kumu öneririm patiye yapılmaz mükemmel topaklanır ve koku sorunu neredeyse hiç yok.

Bikedi

Ben eczacibasi pisi pisi kalin taneli kullaniyorum. Memnunum. İnce taneli cok dagiliyordu gercekten.

suledoruk

Natural bastet çam peleti kullanıyorum. 2 aydır tamamen bir kum değişimi yapmadım azaldıkça üzerine ekledim ve hala çam kokusu alıyorum kötü bir koku ve toz yok. Etrafa dağılma olarak da sadece tuvaletin önüne dağılıyor evin diğer bölgelerine dağılmıyor. Topaklanma konusunda da iyi olduğunu düşünüyorum. Hatta az önce 4 paket daha sipariş ettim bu senenin sonuna kadar idare eder...

ekin141

çok teşekkğrler