Evcil Hayvan Ticareti Yasağı

Linsenpai

Darısı bütün belediyelerin başına. ❤️

4 CEVAP

Linsenpai

Fotoğraf eklemiştim ama çıkmamış. Beşiktaş belediyesi evcil hayvan ticaretini yasaklamış!!! ❤️

Siyammm

Bu yasak hiç bir işe yaramayacak
Parayla almak isteyen yine alacak

dolstoy

keşke. her hayvan kedi köpek gibi bile değil. kafeste 5cm hareket edemeden bir çocuğa oyuncak olmak için bekleyen civcivler, tavşanlar, ördekler, kuşlar da var. Umarım en kısa zamanda normalden çok daha az masraflı sokak hayvanı kısırlaştırma projeleri de başlar.

IrmakBalta

Kedi köpek vb hayvanların petshoplarda satılması uzun zaman önce yasaklanmıştı ve bu canların barındırılacağı yerlere bir prosedür getirilmişti aslında. Ne yazık ki denetim ve kontrol olmadığı için hala bu canlar korkunç koşullarda üretiliyor ve satılıyor. Umarım bu soruna kökünden bir çözüm olur artık. Darısı gerçekten tüm belediyelerin başına. Efektif bir uygulama bekliyoruz.