Nereye Başvurmalı

gulayoz

Merhaba arkadaşlar, tüm gün düşünüp etrafımdan bir çözüm bulamadığım bir konu var sizelere danışmak istedim.
İstanbul'da günlük olarak TEM otoyolunu kullanıyorum. Dün yolda giderken iki tane yavrucağızın cansız bedenine rastladım (biri tekstilkent biri de güzeltepe civarında), aynı yol üzerinde farklı yerlerde. Bir tanesi ufacık yavru. Bugün aynı manzarayı tekrar gördüm, aynı yerlerinde duruyorlar tabi ki alıp toplayan olmamış, size sorum belediyenin böyle bir durumda başvurabileceğim bir birimi var mıdır? Öylece asfaltta yatıyorlar, hayvancağızların bari toprağa karışma hakkı olmalı. Yoksa artık gece vakti trafik sakinken gidip onları ordan toplamayı düşünüyorum her ne kadar benim için bunu becermek çok çok zor olacaksa da...

1 CEVAP

Ozge00

Bir sey yapılmıyor, çöpçüler gorurse alip cope atiyor. Ben de çok topladım yol kenarlarindan. Yazik, üzülüyorum sadece elimizden bir sey gelmiyor.