Clear Cat Kum

fredda

t r e n d y o l'da 13 liraya düşmüş, daha önce bu markayı deneyen var mıdır? topaklanması nasıl?

6 CEVAP

Arddem

Drawhel isimli arkadas kullaniyorum demisti sanirim. Ona bir sor.

Firuzecik

Kullandim. Koku acisindan iyi ama topaklanmasi kotu camur olup dipten kurekle kaziniyordu

alabalik32

Çamur oluyor resmen. Kazıyorsunuz.

fredda

ayy... çok teşekkür ederim yorumlar için. adam akıllı bir bentonit kum bulmak gerçekten zor...

kaanpolat

Şuan kullanıyoruz çok tozlu 2 tane 10 kg almıştım ama beni bile mahvetti kumu kaba balkonda yada dışarıda dökün toz gitsin ama topaklanması felan iyi