3 Muhabbet Kuşu Aynı Kafeste Durabilir Mi

oguzz1919

Merhaba , evde şu an bir tane dişi muhabbet kuşum var. 2 tane daha almayı düşünüyorum. alacaksam cinsiyetleri ne olmalı,kafes için uygun boyutlar nelerdir, kavga ederler mi?

6 CEVAP

bbeyzvv

kafes büyük olursa tabiki durur

Sakirrr

Aynı kafeste kavga edebilirler ben önermiyorum aynı kafeste 3 üne de ayrı kafes alırsanız daha güvenli olur tabii =)

Sakirrr

7 ve 8 kelimeleri çıkarıp okuyun lütfen yanlış yazmışım..

patipatili

Biz ilk geldiğinde 2. Kuşu başka bir kafesle yanına koymuştuk ilk birbirlerine alışsınlar diye sonra tek kafese koyduk biraz kavga vs olayı oldu yine ayırdık. En son tekrar birleştirdik şu an güzel anlaşıyolar . Farklı cinsiyet ikisi. Ama 3 kuş nasıl olur bilmiyorum bence ilk bi 2 kuş deneyin sonra duruma göre 3. Yü alırsınız. Bir de 3 kuşun sesini düşünemiyorum allah kolaylık versin hahah

ruthiees

kafes büyük değilse koymayın derim

ruthiees

kafes büyük değilse koymayın derim