Lütfen Bakın Tehtit Ve İftira

Boldi

Bana iftira atıp beni tehtit eden biri yüzünden petlerimi silip yarışmadan çekilmek zorunda kaldım ne yapmalıyım?

12 CEVAP

maviboncuk07

Arkadaslar bunu yazan 13.09.2020'de yazmış hiç mi tarihlere bakmıyorsunuz :))

Elifkirci

Şikayet ettin mi? İsmini verirsen hep birlikte şikayet ederiz seni bırakır. Neden tehdit ediyor ki?

Nida_Leydi

bana sabah güvenlik nedeniyle hesabinin güncellendiğini ondan fotoğrafinin silindiğini söyledi. Sanirim hesabina girilmeye çalişilmiş.

Anonymus641126

Arkadaşlar ben de söyliyeyim bi çocuk yaşı büyük ihtimalle 13-14 kendi fotoğrafını koymuş üzerine de erkek, köpek yazmıs onu da şikayet edelim yanlışlıkla beğendim geri de çekemedim

Boldi

Beni desteklediğiniz için çok ama çok teşekkür ederim ❤️
Ama bunu ben daha önceden paylaşmıştım ve sanırsam daha yeni güncel oldu.Şu anda bir sıkıntım yok❤️❤️❤️❤️❤️ ama Nida_leydinin de dediği gibi dün hesabıma giriş yapamadım ve saldırganlar tarafından şifrem kırılmaya çalışıyormuş ben de güvenliğe geçmek için güncelledim.bu yüzden perim şu anda silindi yani bu olay güncel ama tehtit ve iftiraya daha önceden uğradım ❤️❤️❤️❤️❤️

ecrinnurAslan

Çok kötü olmuş üzüldüm ama ne yapılacağını bilmiyorum şimdi pet ekleyemiyemiyor musun

Mapple2

Sizi ne ile tehdit / iftira ediyor da siz petlerini siliyorsunuz ?¿

yagmurryamaan

Yuh bu ne terbiyesizlik

Minimesi

Güncel

bbeyzvv

petlebiye instagramdan ulaş

maviboncuk07

13 14 yaş büyük mü :) kaç yaşında burada takılanlar kafamda şuan deli sorular

Anonymus641126

Siz galiba yanlış okudunuz yaşı 13-14 galiba yazmak istedim noktalama işareti kullanmadığım için karışmış dalga geçtiği için yazmak istemiştim aslında