Önemli Soru!

kopekhayrani

Evde aşırı fazla hayvan başlıyorum yerim yok hayvan alamıyorum peki siz alirmısınız.

14 CEVAP

dollfacepersian

Pet bul bölümüne kedi hakkinda daha fazla bilgi vererek (cinsiyet,yaş,huy,sevdiği ve sevmediği şeyler,edindiği alışkanlıklar) ve de şartlarını yazarsanız daha kolay olur işiniz. Bence kesinlikle sözleşme ve kısırlaştırma şartı ile verin. Takip şartı da çok önem taşıyor.

dollfacepersian

Birde gerçekten bu kadar hayvana nasıl bakıyorsunuz? Aşıları düzenli oluyor mu? Mama ne kullanıyorsunuz?
Ayrıca profinizdeki sihah pitbull hakkında yardıklarınız tamamen kendini lider sizi takipçi olarak gördüğünü gösteriyor. Üstünüze atlaması sizi sevdiğinden değil üstünlük kurmak istediğinden,bahçeyi aşırı sahiplenmesi de aşırı baskınlıgının göstergesi

harikayanadur

dollfacepersian a katılıyorum sözleşme ve kısırlaştırma şartıyla verip aynı zamanda kontrol edebileceğiniz bir yer olsun. bide çok tatlıymış maşallah :)

dollfacepersian

Köpeklere barf mı uyguluyorsunuz ? Çok soru sorduğumun farkındayım fakat gerçekten meraktan soruyorum. Çok hayvanı olan insanların ,hayvanlarına nasıl baktığı hep merak ettiğim bir konudur

kopekhayrani

Cevaplarınız için teşşekür ederim fakat yeterince liderlik gösteriyorum zaten pitbullara ziplaması benim sorunum deil dikkat ederseniz arkadaşım atarken zıplıyor benle alakası yok yani ama zaten yeterince liderlik yapıyorum.

kopekhayrani

Köpeklerin eşyası nı arkadaşım karşılıyo karşılığında haftada bir toramanı gezdirip getiriyo kedi kuş ların eşyası nı ben karşılıyorum

Nayeli

Kıyamam o kuzuyaaaa

kopekhayrani

Dolfacpersian için evet barf gibi seyler veriyorum bazen ödül kemiğı alıp süpriz yapıyorum

kediaskim

soru çok karışık birşey anlamadım ?

dollfacepersian

Kedi ve köpeklerin mama markası ne acaba?

kopekhayrani

Kedilerinki hils

kopekhayrani

Köpeklere genelde et tarzı şeyler veriyorum bazen mama alıyorum çoğusu ödül mama oluyo

Shewky

Semt neresi acaba?

Duman14

Elimde olsa alırdım şu tatlığı Allahım fotoğrafa baka baka eriyorum