Samsunda Mama Versem Besleme Yapabilecek Var Mı

bbeyzvv

bu sefer ilan biraz farklı olacak ilkadım ceditte (muhtarlığın orda) 2 tane kedi besleme noktam var ve taşınmak zorundayım taşınacağım yer uzak her gün gelemem ben mama versem besleme yapabilecek biri var mı her gün lütfen biri çıksın çok yavru var açlıktan ölürler iletişim 05443783886

2 CEVAP

derya16161

açıkçası size cok uzak bir şehirdeyim.ama iyi niyetimizden ötürü sizi tebrik ediyorum.bende bazi yakin yerlerde kedilerimi besliyorum ve taşınmak zorunda kalmaktan çok korkuyorum.onlar ne olacak diye düşünmeden edemiyorum. her sabah ve akşam o güzel gözleriyle benden medet umarken cok zor olur tasinmam.insallah sizin bahsettiğiniz adresten vicdanlı biri çıkar.

bbeyzvv

ben de cidden çok üzülüyorum mama koyduğumdaki mutlulukları asla aklımdan gitmiyor onları geride bırakıp gitmeme imkan yok :( geri dönüş yapanlar var umarım birini bulurum