Petlebi Çok Faydalı Bir Site Ancak Aynı Hayvan İçin Onlarca İlan Verilmesi Uygun Mudur?

dbahar77

Anket

Aynı pet için birden fazla ilan vermek uygun değildir.
(6 oy)
Bir fikrim yok.
(0 oy)
Herhangi bir sorun teşkil etmez.
(3 oy)
Toplam (9 oy)

Petlebi'nin güzel amacına yönelik, hayvanlara yuva edindirilmesi gayet faydalı ve güzeldir. Ancak iyilik yaparken, biraz düşünceli olunması gerekmektedir. Aynı hayvan için onlarca ilan vermek, siteyi meşgul etmek, başkalarının hakkını ihlal etmek anlamına gelmektedir. Ayrıca, pet arayanlar için de alternatif yavruları görmek zorlaşmaktadır. Bu konuda moderatörlerin bir önlem alması faydalı olacaktır. Siz de düşüncenizi lütfen paylaşın ve bir farkındalıkoluşturalım. Teşekkürler.

1 CEVAP

sforselin

Güncel kalması için sık sık tekrar açıyorlar ilanları. Ama evet dediğiniz gibi bi çıkmaza giriliyor böyle de. Tek ilan açmış olanlar daha az görülüyor, herkes çok ilan açsa en başa dönülüyor. Sınırlandırma yapılıp ana ekranda değişen sahiplendirme ilanlarının sayısı artırılabilir belki.