Lütfen Bakarsınız İyi Olur

Akira_badem

Sultan papağanımı 3 gün önce aldım bugün dışarı çıkmak istedi kafesi açtım ve dışarı çıktı önce koltuğun arkasına girdi sonra bi çekilde çıkarttım odanın içerisinde uçup çiçeklerin olduğu bi saksıya kondu suyunu ve yemini aç susuz kalmasın diye yanına koydum kafesi görüyor ama gitmiyor bana ve kafese alışması için ne yapabilirim. Tutmakta istemiyorum güveni sarsılmasın diye

4 CEVAP

Ozge00

İlk 10 gun kafeste durması lazim ortami anlamasi icin. Neyse. Şimdilik bir sey yapmayın zaten o acıkınca kafese gider veya size gelir merak etmeyin. Hatta çoğu kisi kusu ac bırakarak kendine alıştıriyor, biraz zalimce :(

Ozge00

Kafesi yakınına koyun daha kolay girebileceği bir yere

Ozge00

İlla gider

Akira_badem

Aslında 1 hafta duracaktı kafeste ama çıkmak çok istedi çırpınıyodu bende açtım