1 Yaşına Gelen Kedime Kaliteli Hangi Mamayı Vermeliyim ?

Kedim şuan 6 aylık 1 yaşına geldiğinde hangi mamayı vermeyelim kaliteli mama önerisi istiyorum N&D kitten denedik sevmedi hantallaştı hoplayıp zıplayan kedi sürekli yatmaya başladı o yüzden kullanmak istemiyorum sizlerden başka öneri istiyorum :))

30 CEVAP

sforselin

Hadi Royal'a bi ihtimal anlayabilirim de Whiskas da önermezsin be.

Tengu

whiskas ve rc mi şdşcğeşflğeföeğöfşefğeçfeşşfeşdöeğfşeğfşeşfleğşe dalga mı geçmiş anlamadım

elberp

Orijen Cat&Kitten öneririm. ND ile başlamıştım, sevmediği, az yediği için Orijen'e geçtim. Bayılarak yedi onu. Kısırlaştırdığım için ND'ye dönüş yaptım. Tavuk yerine bıldırcınlı aldım, bu sefer sevdi ND'yi.

nejadekoldas

Eğer sadece kaliteli bişey istiyorsanız Orijen derim bende köpeğime kullanmak isterdim ama çok pahalı diye.........

elifozzdemiir

orijen, acana, mystic, matisse

Ozge00

Fitmin

kbrasnmz

ben smartheart gold kullanıyorum veteriner önerisi ile almıştım memnunum

Xdkfjg

Royal canin olabilir veya wiskas

Şuan RC kullanıyoruz yetişkin maması rc nin yok yani varda yok :) o yüzden kaliteli bir mama istedim fiyata takılmadan :)

hazzelto

Acana ve orijenin köpek mamasını kullandım köpeğim için. Evde yaşayan hayvanlara göre çok fazla protein içerdiği için tüylerinde dökülme yaptı. Bozuk para şeklinde kellikleri oluşmuştu. Hillse geçtiğimizde düzeldi. Tabi köpek maması için denedim bunu kedi mamasının içeriği farklı olabilir.

bademthecatt

Brit care olabilir

Daha kaliteli mama istiyorum arkadaşlar fiyat önemli değil :)

Fitmine baktım güzele benziyor :)

Acana veya Orijen arasında kararsızım ama herkes Orijen diyor sanırım Orijen kullanacağım :)

Şuan Royal Canin Kitten kullanıyoruz yetişkin maması olarak soruyorummm :)))