Barınaklar Hakkında

Selinn_Loraa

Selam :) benim burada sıklıkla gittiğim kedi ve köpek barınağı var. Buradaki hayvanlar iyi ve temiz bakılıyor. Onlara sık sık kaliteli mama bağışı da yapıyorum. Sizin oradaki barınaklar nasıl? Hayvanlar iyi bakılıyor mu? Merak ediyorum. İnşallah hepsinin en kısa zamanda sıcacık bir yuvası olur :) cevabınız için şimdiden teşekkür ederim...

2 CEVAP

Erogluekiin

Bakılmıyor. Peki ya orası hangi barınak

Selinn_Loraa

@Erogluekiin çok üzüldüm. Tabi ki kusursuz değil belki ama çoğu barınağa göre daha iyi buldum ben. Denizli'de oturuyorum ben. Pamukkale belediyesi hayvan barınağı var. Bence çoğu barınağa göre iyi. Onun dışında Pamukkale belediyesinin sokak hayvanlarına mama ve su yardımları yaptığını duyuyorum. Bu beni çok mutlu ediyor :)