Yardım Arıyorum Lütfen!

kopekhayrani

Kuşum rahmetli oldu ne yapmalıyım toprağa göm diyorlar ama bide profilimdeki pamuk başkan öldü ve sizce ne den kaynaklanıyor ölmesi cidden 1-2 ay ağlamadan duramam fazla yemek yediği için herhalde:((((

8 CEVAP

Goupe

Evet öyle olabiliyor intihar ediyorlar :(

Goupe

soğuktan üşütmüş olabilir. petshoptan ilaç alırsanızda öyle oluyor. Toprağa gömmek sana kalmış.

kopekhayrani

Hayır fazla sıcak odası ama son 16 gün onla pek ilgilenmedim kendini asmıştır diolar

Selin_and_Sans

Tabikide toprağa gömceksiniz çöpe mi atacaksınız kuşun yemi sıyu bitmiştir birde yaşlı ise ondan olabilir

Selin_and_Sans

Birde yeni aldıysanız ve ilgilenmediyseniz intihar etmiştir bir sürü sebeb olabilir

Selin_and_Sans

Birde yeni aldıysanız ve ilgilenmediyseniz intihar etmiştir bir sürü sebeb olabilir

yarslan

Maması sıcaklık ve yaşlılık bence sepep bu toprağa istersen göm

milodelisi

Biz pamuklu kutuya koyup gömmüştük Güneşimi:(