Halk Otobüsüevcil Hayvan Alıyor Mu

Nuronroe

Kedim taşıma kabındayken halk otobüsünde seyahat edebilme hakkımız var mı acaba?

10 CEVAP

ZehraBulutt

Tüm toplu taşıma araçlarına kediniz taşıma kutusunda olma şartı ile binebilirsiniz, almama gibi bir hakları yok, almazsalar şikayet edebilirsiniz.

ecematara

Keşke bizim de binme imkanımız olsa :(

yagmurryamaan

Normalde kedinin kimliği ve kafesi ile almaları gerekiyor daha once bildirirseniz.Yakın bununla ilgili sorun yaşadı kabul etmediler kedi ile yolculuğu hemen sikayet ettu mecbur aldılar.Almak zorundalar

melisberk

evet, tasima kabinda kedi aliyorlar.

Nuronroe

Yayınlanan yeni yada sadece şehirler arası otobüs için geçerli dediler ama sormak istedim yinede

Milahs

Ben defalarca kez otobuse, dolmuşa ve tramvaya bindim, bir sorun yapmıyorlar gönlünüz rahat olsun.

gulsundusmez

Şehirler arası otobüsler bile diye yayımlandı yani en zor olanı bile hak ettik. metro otobüs vs zaten hakkmıız vardı boxta olduğu sürece.

Nuronroe

Çok teşekkür ederimm ????

Minikmuezza

Nereye sikayet ediliyor acaba?

Poficann

Karton kutunun içindeydi kedi miyavlayip duruyordu kimse bişi demedi otobusteyken