Sokak Kedisi, Kedi Pusetinim Yanına Yaklaştı Pire Varsa Geçer Mi?

Simgebykl

Kedimi veterinere götürürken annemi bekliyordum gelmesini kedimide puseti ile yere koydum. Sokak kedisi geldi, kedinin pusetini koklamaya başladı ama kediye dokunmadı. Hemen puseti kucağıma aldım. Kedide pire varsa bile bulaşma riski var mı?

4 CEVAP

senaau

Sokak kedisi pireli olcak diye bisey yok. Bişey olmaz korkmayın

damladamlaxx

bi hafta pireli kedimle yatıp kalktım ban hicbi sey bulasmadı aynı sekil kusuma da

Simgebykl

Bana bulaşsın sıkıntı değil de kedime bulaşmasın tek derdim o :D

Milahs

Bulaşacağını sanmıyorum ancak bulaşsa bile bir kaç gün içinde farkedersiniz zaten. Vet giderek bir dış parazitle kurtulursunuz sorun olmaz.