Cennet Papağanı Kuşum Ayağını İncitti Veterinere Götürdüm Suyun İçine İlaç Verdi Ama Gecmedi

Cennet papağanı kuşum ayağını incitti veterinere götürdüm suyun içine ilaç verdi ama gecmedi kuşum yerden kalkamiyor çok üzgünüm başka veterinere de mi götürmeliyim

10 CEVAP

senaau

Benim de 6 yıllık muhabbet kuşumub ayağında apse oluşmuştu 2 hafta önce veterinere gittik antibiyotik tedavisine basladi ama daha da kötüleştiğini farkettim ve gecesi maalesef kaybettik. Sizin de gözünüz üstünde olsun sürekli düzelme gormezseniz gidin tekrar.

Selinn_Loraa

İlaç hemen etki etmez zaten ama eğer ilerleyen zamanlarda hiç bir iyileşme belirtisi olmazsa tekrardan götürün.

senaau

İlacin hemen etki etmesini beklemeyin en azından birkaç gün kullanın ama düzelmezse gidin mutlaka

Çok teşekkür ederim diğer ayağı da kötüleşti sanki felç gelmiş gibi sabah yine götürdüm veterinere kuştan anlamiyormus ağlamaktan ve duadan başka çarem kalmadı

senaau

İstanbul damisiniz

senaau

Kuştan anlamıyorsa neden daha önce bakıp ilaç verip sizi oyalamis peki? Benim kuşumun da tek ayağı yamulmustu ve diğer ayağında da iltihap vardı pazar günü klinik kapalıydı tekrar goturemedim ama o gün zaten kafesin tabanına inmişti hareketsiz yatiyodu artık gitmek üzere olduğunu anladık. Diğer ayağında da kötüleşme varsa başka yere götürün. Yoksa sonu aynı olabilir maalesef

senaau

İstanbuldaysaniz Güngören de meydanpark kliniği var bahçelievler de şirinvet var onlar iyi bu konuda

Kayserideyim olmaz olayım iki veterinere götürdüm bişey yapamayız heralde viral enfeksiyon olmuş bekleyip göreceğiz diyorlar beş yıldır benimle hiç hasta olmamıştı çok üzgünüm

Yanımda olduğunuz için çok teşekkür ederim