Kuşumun Burnu Şişti

FBC

Merhaba, daha önce fotoğrafta paylaştığım kuşumun bu burnu tıkalıydı soğuk algınlığından dolayı olduğunu düşünüp tedaviye başladım şimdi tıkanıklığı birazcık açılsa da bu sefer burnunun üstü bu şekilde şişmeye başladı. Hala solunum sıkıntısı çektiğini belirtmek isterim acaba neden böyle olmuş olabilir? Ne yapmam lazım yardımcı olur musunuz?

4 CEVAP

Minikmuezza

Hafif seyrelrilmis sirkeli suyla silmeyi deneyin sislige iyi gelir.
Birde avi ast kullandinizmi

FBC

Hayır avi ast kullanmadım veterinere gittiğim de vikisi suda erit burnunu açsın kokusu demişti öyle yapıyordum bir de suyuna limon damlatıyordum hafif burnu açılmaya başladı ama bu seferde böyle şişti. Teşekkür ederim sirkeli suyu deneyeceğim

Minikmuezza

Avi ast alip suyuna damlatin faydasi olur kokusu hafif vicks gibi fresh kokuyor solunum sistemi duzenleyicidir

FBC

Tamam teşekkür ederim alacağım