Annem Babamı Kedi Almaya Nasıl İkna Ederim

kedi beslemek istiyorum ama annem babam evdde kedi olmaz diyor bakarım dıyorum bır suru kedı besleyen var dıyorum onların psikolojisi bozuktur normal ınsan evde beslemez dıyor nasıl ıkna edicem

43 CEVAP

bıraz daha ugrasım 1 yıldan berı ıstıyodum ama almıyolar

Ozge00

Hem düzenli besleme yapınca kendi kediniz gibi oluyor zaten.

ozlemsevgi

Ben de uzun süre annemi ikna edememistim, korkuyorum tiksiniyorum ben o eve gelmem, öğrenci evinde kedi mi olur önce kendine bakmayi ogren deyip duruyordu. bi anda canım oğlumu görüp aşık oldum ve sahiplendim ve annecigime sadece haber verdim. Şimdi geçici yuva olduğum kedileri öpmeye başladı... Yani ne kadar istemiyorum sevmiyorum diyen varsa hepsi kucağında kedi uyutuyor..

sokaktakılerı beslerım artık

kaanpolat

Bu konuda ikna edemezsiniz olan hayvana olur bırakın sokakta yaşasın aileniz düşünce yapısını değiştirdiğinde yada ayrı eve çıkınca besleyin

kaanpolat

Ayrıca kedi beslemek te okadar kolay değil bilgin olsun aylık masrafları nerden baksan 300 400 ü buluyor aileni bu konudada ikna etmen gerek süt vermezssin

Stlc-11

Kediyi direkt eve getir

masraflarını karsılacak durumumuz var ikna ettim 1 ay icinde alıcagız

yok ya keedı yı kesın atmıyacaklar söz verdiler

Alperen07

Gözünüz aydın sevindim sizin adınıza inşallah aileniz önyargılarını kedinizle kenara atar izin vermiş olmaları bile güzel bir adım

Ozge00

Selin benim de aklima o geldi, umarım satin almıyorsunuzdur. Lütfen sahiplenin :)

AsenaTuncay

Evde hayvan besleyenlere psikolojisi bozuktur(!) onların diyen bir aile sokaktan kedi almaz diye düşünüyorum, umarım yanılırım.

ben de artık vazgecmeyı dusunuyorum 1 yıldır bekledım olmadı

tmm tesekkur ederım cok sabırlıymıssın

tamam