Annem Babamı Kedi Almaya Nasıl İkna Ederim

kedi beslemek istiyorum ama annem babam evdde kedi olmaz diyor bakarım dıyorum bır suru kedı besleyen var dıyorum onların psikolojisi bozuktur normal ınsan evde beslemez dıyor nasıl ıkna edicem

43 CEVAP

sforselin

Ayaküstü psikolojisi bozuk damgası da yedik ohh xjbjb
Ben de kedi sahiplenmemeniz taraftarıyım. Hiçbir kedinin böyle düşünen insanlarla yaşamayı hakkettiğini düşünmüyorum. Büyük ihtimalle en ufak problemde de atmak isterler çocuğu zaten. Böyle bir travma yaşatmayın kediye.

senaau

Böyle diyen insanları ikna edemezsiniz boşuna uğraşmayın. Şimdi ikna edip alsanız iki gün sonra bahane bulup attircaklar kediyi o yüzden hiç günahına girmeyin hayvanın. İlerde kendi evinize çıkınca sahiplenirsiniz

Yoo benim psikolojim doğuştan bozuk kedimle alakası yok ahahjahaha

Bikedi

Burasi ailesi kediyi evden atmak istedigi icin aglayanlarla dolu. Kendi maddi ozgurlugunuzu kazanip kendi eviniz olunca sahiplenin.

Zeynepulku

Psikoloji bozuk benim

Ozge00

Hic uğraşmayın. Sokaktakileri besleyin derim. Sokakta cok yardıma muhtaç kedi var.

Benim ailemde böyleydi. Bir akşam sahiplendirme sitelerinden minnoş minnoş kedi fotoğrafları gösteriyordum. İstemediler kızdılar baya. Sonraki akşam babam elinde Mia ile geldi. Otobanın ortasında bulmuş. Çok hastaydı ilk geldiğinde o yüzden kıyamadılar. O gün bugündür bizimle. Evde benden daha çok seviliyor valla :D

Bikedi

Bu arada gercekten bizim gibilere psikolojisi bozuk olarak bakan kitlenin sayisi da az degil:D

Internetten kedilerin faydalarinı ailenize okutturun. Heleki su korona günlerinde aslında cok gerekli varlıklar. Bağışıklık sistemini guclendirirler. Sana daha fazla yardimcı olabilmek adına harika bir video linki atıcam. Eger gerçektende bir kedi sahibi olmak istiyorsan bu videoyu üsenmeden izle
Cunku bu taktiklerle 8 gün önce bir kedi sahibi oldum

Bağlantı (Link) açıklamasını girin

selimerbas

benim ailem de evde kedi beslememe izin vermiyodu çünkü babannem kedileri sevmiyodu. sonra babannem evde kedi besleyen bir kuzenimle bir süre aynı evde kaldı ve sanırım o kediyi çok sevdi sonra ailem bana kedi sahiplenmek ister misin diye sorduklarında 'iyide babannem istemiyodu' falan dedim ve babannemin de evde kedi istediğini öğrendim. şu an babannem kediciği çok seviyo. kısacası eğer kedi sahibi olan bir yakınınız varsa o yakınınız sayesinde belki yavaş yavaş sevdirerek onları ikna edebilirsin. asla pes etme onlari ikna edebilirisn ben sana güveniyorum.

Zeynepulku

Bir yıl mi? Kckskfkd ben kedi beslemek için 18 sene mi harcadim sanırım kendimi bildim bileli evde bir evcil hayvan beslemek istemisimdir. 14 yaşıma kadar köpektir bu ama sonra kedielre aşık oldum. 4 sene boyunca geceleri ağlayıp keşke kedim olsa diyordum. Beni tanıyan herkeste bilir kedilere aşık olduğumu sınava hazrlandigim sene hafi kedi alalım sana dendi. Aldık coks seviyroum annemgilde çok seviyor kedimizi. Ama eğer evde sizden başka kimse istemiyorsan almayın çünkü elinde sonunda o kedi sokağa gider. Evde kardeşimiz veya anneniz birisi daha istemeli

kaanpolat

En büyük örnek benim ailem hayvan sevmeyen babam hergün elinde yaş mamayla geliyor annem ise birlikte uyuyor.

sforselin

"Alıcaz"dan kastınız satın almak değildir umarım. Yaşınız sebebiyle bunun yanlışlığını bilmiyor olabilirsiniz. Ufak bir göz atarsanız böyle bir kararınız varsa bir kere daha düşüneceğinize eminim. Buraya bırakıyorum bir yazı.

anti_duayen

Aksine bozuk psikolojiye ilaç gibi geliyorlar.. Kendimden biliyorum..Ailem değil,ben istemiyordum evde kedi..Şimdi 2 taneler ve hayat onlarla güzel..

Bununla birlikte şiddetle karşı çıkan insan ikna etmek de zordur.. Onu da kendimden biliyorum.. :)

satın almıyoruz sahıplenıcez sokak kedısını