Bu Bir Soru Değil Lütfen Sessiz Kalmayalım

kaanpolat

Arkadaşlar merhaba ben İstanbul Sarıyer de oturuyorum. Ve Sarıyer belediyesi Veteriner işleri müdürlüğüne ne zaman bir yaralı hayvan teslim etsem hayvanlar ölüyor örn. Ayağı sakatlanmış bir kedi için aradım çocuk lar taş atmış sakatlanmış gelip aldılar çok basit bir drum 1 hafta sonra arayıp öldüğünü söylediler bir komşum kedisi öksürdüğü için aramış. Ve yine hayvan 1 haftada sonra öldü. Ayağına cam batmış bir köpek için aradım geldiler aldılar ve hayvan öldü bunlar nasıl veteriner Müdürlüğü

2 CEVAP

AsenaTuncay

1 kere yaşamışsınız sonrasında komşunuzun başına gelmiş sonra tekrar yine aradınız ki orayı? Bas bas bağırıyorlar burada belediye ve barınaklara güvenmeyin diye.

kaanpolat

Haklısınız ama yapacak başka bir çağrem yoktu belki gerçekten işlerini gerçekten yaparlar diye düşündüm