Utanmadan Cins Kedileri Satıyorlar

İnstagramda bir siteye denk geldim sahiplendirilen yavru kediler vardı ilk başta sevinmiştim fakat iletişime geçtiğimde yavru kedileri sattıklarını söylediler ücret karşılığı hiçbir canlıyı satmanın mantıklı bir açıklaması olamaz bence lütfen yardımcı olup spamlayım kapatılsın siteleri

18 CEVAP

Zeynepulku

Bilgim vallahi sizin bu iki yuzluluklerinizden :/

Tengu

illa cins kedi diye diretiyorsanız barınaklarda da diğer hayvan sahiplendirme sitelerinde de milyon tane parayla alınıp beklentileri karşılanmayınca atılan kediler var onlara bakın. ayrıca instagramda bulunduğunuz şehrin adıyla hayvan koruma derneklerini aratın bi bakın ordaki kedilere. orda çok tatlı sıpaşar olduğuna eminim cins olmadıkları için çoğu sahip bulamayacak. onlardan birinin kurtarıcısı olun